• Konsultacje Rodziców z nauczycielami

•    Głównym celem współpracy rodziców i nauczycieli jest zapewnienie jednolitego oddziaływania na dzieci ze strony domu rodzinnego jak i oddziału przedszkolnego.
               Konsultacje pedagogiczne jako kontakty indywidualne są uzupełnieniem i wzbogaceniem kontaktów zbiorowych. Ich tematem są nie tylko sytuacje wychowawcze czy życiowe ogółu dzieci w danej grupie lub przedszkolu, ile różne sprawy związane z każdym z nich oddzielnie. Podczas takich spotkań nauczyciele i rodzice mogą poddać głębszej refleksji i analizie sposoby zachowania się konkretnego dziecka, warunki jego życia w domu, powodzenia lub niepowodzenia w przedszkolu, trudności wychowawcze itp.

TERMINARZ  KONSULTACJI  INDYWIDUALNYCH  NAUCZYCIELI
          Z  RODZICAMI

w roku szkolnym 2022/2023

Grupa/klasa

Nauczyciel

Termin konsultacji

,, Gwiazdki''

p. Iwona Gierasimowicz

Ostatnia środa miesiąca

13,00 - 13,30

,,Sówki''

p. Joanna Krzywicka

Ostatni czwartek miesiąca

13.30 - 14,00

Rodzice, którzy chcieliby porozmawiać o swoim dziecku, proszeni są o zgłoszenie telefonicznie tego faktu  wcześniej nauczycielowi – tel. do Szkoły – 41 3151778.